Enormní zájem o zpětný leasing

Jak již jsme v titulku naznačili,v posledních měsících se zvýšila o 100% poptávka na zpětný leasing.Zpětný leasing jako takový je obdobou finančního leasingu avšak s tím rozdílem,že do nájmu vstupuje již vlastněný majetek živnostníků a velkých společností.Nejčastěji se refinancují nákladní automobily,užitkové automobily a výrobní stroje. Je sice pravdou,že klientům přináši zpětný leasing řadu výhod např.hotovost na další investici nebo výpomoc do cashflow ,ale na druhé straně se opět zakonzervuje majetek na další několikaleté období.

Vstupní cenu pro zpětný leasing určí trh a jeho současná prodejnost. Zde se často dostáváme do prekérních situací,protože předstva klienta o ceně je přemrštěná a tím námi neakceptovatelná.

Další věcí u finacování formou zpětného leasingu je výše akontace,zde se zpravidla schvaluje leasingová smlouva s akonatcí kolem 30-50% ze vstupní ceny. Možná se Vám to zdá být tvrdé,ale zpětný leasing je nejrizikovější produkt financování. Je zde několik faktorů,míra zadluženosti podnikatele,stávající platební morálka v bankách a leasingových společnostech a samotná ekonomická situace.

Další informace o zpětném leasingu najdete v sekci archiv novinek.

1.9.2011

Web vseoleasingu.cz

Na tomto webu se dozvíte spostu užitečných informací ze světa leasingu a financování...

30.10.2010

Finacování strojů a zařízení až s 10 letou splatností !

Významnou činností naší společnosti je financování strojů a zařízení. U leasingu strojů se zaměřujeme na CNC stroje..

24.10.2010

Individuální dovoz vozidel ze zahraničí se vyplatí každému?

Rádi by jste nový nebo ojetý náklaďák,ale ceny v ČR jsou příliš vysoké? Dopředu Vám schválíme leasingovou smlouvu a vozidlo následně dovezeme .

  • Nejdostupnější forma financování
  • Akontace nižší než v úvěru
  • Minimum podkladů ke schválení
  • Rychlé vyřízení žádosti o leasing
  • Výhodné pojištění ve splátce

Výhodný leasing a úvěr


© 2008 - 2011 HK - Leasing | info@hk-leasing.cz | Tel: +420 608 448 233 | Tvorba www stránek Olomouc